ایزوگام یک پوشش برای عایقکاری است که می‌توان از آن در انواع مختلف محیط‌ها استفاده کرد. هر جایی الزامات خاص خود را دارد و در برخی از محیط‌ها که نصب ایزوگام مشکل است، می‌توان از ایزوگام خود چسب استفاده کرد. این نوع از ایزوگام نسبت به انواع معمولی راحت‌تر نصب می‌شود و خواص عایقکاری خوبی ارائه می‌دهد.
از ایزوگام خود چسب می‌توان در هر جایی بهره برد و از آن به جای ایزوگام معمولی استفاده کرد. برای نصب ایزوگام نیاز به شعله مستقیم است، اما ایزوگام خود چسب برای نصب، احتیاجی به شعله مستقیم ندارد و می‌توان با استفاده از سشوار صنعتی این نوع از ایزوگام را نصب کرد. هر جایی را می‌توان با این نوع از عایق پوشش داد و خواص عایقکاری آن مانند انواع معمولی است.

ایزوگام خود چسب

نکاتی در مورد استفاده از ایزوگام خود چسب

برای نصب انواع ایزوگام نیاز به زیرسازی و مسطح کردن سطح زیرین آن است. اگر در زمان نصب ایزوگام سطح زیر آن با استفاده از یک لایه قیر پوشش داده شود، نتیجه کار بهتر خواهد بود، اما می‌توان بدون قیر نیز آن را نصب کرد. البته باید این کار به طرز صحیح انجام شود تا نتیجه مطلوب به دست آید.
برای نصب ایزوگام خود چسب باید سطح زیرین آن با استفاده از یک لایه از پلیمر ایزوگام پوشش داده شود. استفاده از این نوع از پلیمر به چسبندگی بیشتر ایزوگام کمک می‌کند و باعث می‌شود عایقکاری بهتری انجام شود. این لایه پلیمر باید تمامی سطح زیرین ایزوگام را پوشش دهد و هر قدر این کار بهتر انجام شود، ایزوگام خود چسب قابلیت‌های عایقکاری بهتری خواهد داشت.
یکی از مواردی که در هنگام کار در فضاهای سر پوشیده باعث سختی کار می‌شود، استفاده از شعله مستقیم برای نصب ایزوگام معمولی است. در برخی از محیط‌ها که امکان استفاده از شعله نیست، می‌توان از ایزوگام خود چسب استفاده کرد. نیازی نیست برای چسباندن آن از شعله آتش استفاده کرد و با گرمای کمتری چسبندگی بالایی دارد. با استفاده از سشوارهای صنعتی، گرمای لازم برای چسباندن آن ایجاد می‌شود.
سشوارهای صنعتی اندازه کوچکی دارند و می‌توان از آنها در هر جایی استفاده کرد، این راحتی استفاده باعث می‌شود هر جایی را با استفاده از عایق ایزوگام پوشش داد. در جاهای تنگ و گوشه‌های پشت بام با استفاده از این نوع از ایزوگام می‌توان عایقکاری مطلوبی را ارائه کرد. یکی از جاهایی که می‌توان با استفاده از این نوع از ایزوگام پوشش داد، دیوارها هستند.
برای پوشش دیوار، سطح رویی دیوار را می‌توان با استفاده از لایه پلیمر ایزوگام پوشش داد و بر روی آن از ایزوگام خود چسب استفاده کرد. این ایزوگام به خاطر قابلیت بالای چسبندگی، به راحتی بر روی سطح دیوار می‌چسبد و مانع نفوذ رطوبت به سطح زیرین آن می‌شود. برای عایقکاری دیوارها باید نکاتی را در نظر داشت که یکی از آنها، ادامه دادن پوشش ایزوگام تا سطح افقی دیوار است.
در زمان بارندگی، رطوبت به تمامی منافذ وارد می‌شود و اگر ایزوگام را فقط بر روی دیوار گسترش دهید، رطوبتی که از بالا می‌آید قابلیت نفوذ به سطح زیرین ایزوگام را پیدا می‌کند. همیشه ایزوگام را تا روی دیوار ادامه دهید تا راه نفوذ آب و رطوبت را به سطح زیرین ایزوگام بگیرید. در زمان نصب ایزوگام خود چسب نیز باید به این نکته توجه شود تا دوام و قابلیت عایقکاری ایزوگام به طور کامل حفظ شود.
یکی دیگر از مزایای ایزوگام خود چسب قابلیت ترکیب آن با انواع معمولی است. در هر جایی می‌توان از آن استفاده کرد و در جاهایی که ایزوگام معمولی به سختی نصب می‌شود می‌توان از آن استفاده کرد. می‌توان از آن به عنوان مکمل با ایزوگام معمولی استفاده کرد.

” شرکت ایمن سازان مهدی ایزوگام شرق و ایزوگام دلیجان از برندهای معتبر ایزوگام را به شما پیشنهاد میدهند ”
” بهترین قیمت ایزوگام با نصب سریع و ایمن را با ما تجربه کنید “


فروش ایزوگام شرق و دلیجان ایزوگام ,استفاده ,می‌توان ,پوشش ,عایقکاری ,می‌شود ,ایزوگام پوشش ,ایزوگام معمولی ,انواع معمولی ,شعله مستقیم ,زیرین ایزوگام ,ایزوگام معمولی است منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ارسال بار هوایی به تمام نقاط دنیا دانلود رایگان ایران دانللود آهنگ و فلیم دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم Civil Group دانلود فیلم کوه نادری خلاصه نوشته شده درس دفاع از میهن محرومی کز تو جوابداندست کبری درپس ازباران تیشرت عاشقانه مردانه فروشگاه دایان خلاصه تماشاخانه دانلود اهنگ همیشه منو اون یه خوابی داشتیم تو اسمون عقابی داشتیم تامی خوام ارزو کنم اسم تو اولش میاد اپارات شوه هایده دانلود آهنگ لری خیانت یارم هی ایده عذابم